Geen man voor een snelle ontmoeting. Wel een man waar ik misschien een nieuwe toekomst mee op zou kunnen bouwen. Ik vraag me af of er hier ook mannen zijn die naast de seks ook een vaste relatie zoeken. Daar gaat mijn voorkeur wel naar uit.
Het is toch zeker wel een half jaar terug dat ik een man bij me heb gehad voor de seks. Dat is ook alles wat ik wil, seks en het liefst zo lang mogelijk. Leeftijd is voor mij niet belangrijk, als de seks maar goed is. Het gaat er voor mij alleen maar om dat ik weer een keer een opwindend pleziertje heb.
Wat ik zoek lijkt mij nogal logisch, natuurlijk heb ik wensen maar ik besef ook wel dat ik waarschijnlijk niet de perfecte man zal gaan ontmoeten. Daarom denk ik dat je gewoon jezelf moet zijn en als je met mij af wilt spreken dan komt het zeker wel goed. Je weet natuurlijk nooit wie je gaat ontmoeten, ik hoop