Geen man voor een snelle ontmoeting. Wel een man waar ik misschien een nieuwe toekomst mee op zou kunnen bouwen. Ik vraag me af of er hier ook mannen zijn die naast de seks ook een vaste relatie zoeken. Daar gaat mijn voorkeur wel naar uit.
Ik wacht echt niet op een superman, die ga ik toch niet vinden. Een gewone man waar ik plezier mee kan hebben en ook fijne seks is voor mij al goed. Niet te oud en niet te jong. Een man om plezier en seks mee te hebben, dat is alles wat ik wens.
Een man voor seks en misschien wel meer. Nu ga ik eerst voor de seks want ik wil heel graag weer eens echt de liefde bedrijven. Ik ben alleen en heb nog nooit een vaste partner kunnen vinden. Een enkele keer heb ik het genot van seks mogen beleven en ik wil dat toch wel vaker.
Hopelijk ben je een type die graag en vaak anderen gezelschap wilt houden. Een beetje gevoel voor humor moet natuurlijk ook wel kunnen. De rest is allemaal bijzaak. Oh ja, misschien ook wel hygiëne ja. Als je nou getrouwd of single bent, dat vind ik heus niet zo een punt. IK ben een blanke dame uit Belgie.