Plezier met een mooie toffe man die mij heerlijk wil verwennen, dat is alles wat ik zoek. Zijn er mannen die dat willen? Ik wacht op jullie. Wel zin in een beetje plezier.
Het is toch zeker wel een half jaar terug dat ik een man bij me heb gehad voor de seks. Dat is ook alles wat ik wil, seks en het liefst zo lang mogelijk. Leeftijd is voor mij niet belangrijk, als de seks maar goed is. Het gaat er voor mij alleen maar om dat ik weer een keer een opwindend pleziertje heb.
Leeftijd graag tussen de 40 en 50 jaar.
verder maakt het me niet zoveel uit als je maar goed gereedschap hebt. hallo, ik moet een stukje over mezelf vertellen.
ik ben een vrijgezelle dame van 45 jaar.
ik ben het met mezelf spelen een beetje zat en ben daarom op zoek naar een lekkere vent!
Voor mij om het even hoor, Belg of Nederlander als we maar goede seks hebben dan ben ik tevreden. Wel bij mij thuis, ik ga niet reizen. Veel Nederlanders hier, mag ook ik woon net over de grens.