Het lijkt mij best wel fijn om gewoon iemand als soort van sexvriendje te hebben. Niet dat iemand steeds maar weer wil weten wat ik doe. Gewoon samen neuken en dan weer vrij zijn in je eigen doen en laten. Ik ga heel vaak de stad in om kleren te kopen, als ik er wat geld voor heb. En anders is kijken ook wel leuk. Ik heb geen vriend maar dat wil ik voorlopig ook niet. Sex wil ik wel en zelfs heel vaak.
Ik wil afspreken met een leuke geile vent die mij lekker wil neuken ergens buiten of in de auto. Wie durft. Ik neuk graag en het liefst buiten of in de auto. Dat is lekker spannend.
Tegenwoordig werk ik nog maar halve dagen en nu lijkt het me leuk om die lange middagen of avonden op een leuke manier door te brengen. Ik heb wel het een en ander in gedachten en ik zie er wel leuk uit, mijn gezicht laat ik hier niet zien i.v.m. herkenning. Ik werk halve dagen en zoek wat plezier in de middag en/of
Ook al zijn mijn foto's alweer een aantal jaren geleden gemaakt gebruik ik ze toch maar zodat je ongeveer een idee hebt hoe ik er uit zie. Ik ben niet zo technisch om nieuwe op mijn laptop te krijgen. Ik zoek een lieve man voor gezelligheid en veel liefde samen. Ik ben geen model maar dat is ook wel te zien aan