Het lijkt mij best wel fijn om gewoon iemand als soort van sexvriendje te hebben. Niet dat iemand steeds maar weer wil weten wat ik doe. Gewoon samen neuken en dan weer vrij zijn in je eigen doen en laten. Ik ga heel vaak de stad in om kleren te kopen, als ik er wat geld voor heb. En anders is kijken ook wel leuk. Ik heb geen vriend maar dat wil ik voorlopig ook niet. Sex wil ik wel en zelfs heel vaak.
Van het een op het andere moment kan ik opeens ontzettend geil worden en dan moet ik gewoon snel klaar komen. Als er een lekkere vent is die mij een keer wil komen neuken dan ben ik zeer zeker geil. Ik ben een beetje apart misschien maar wel lekker
Wat ik wil is niet zo moeilijk want anders zou mijn profiel hier niet staan maar met wie is weer een ander verhaal. Je moet schoon zijn en er verder ook wel goed uitzien. Geen extreme wensen hebben en redelijk geschapen, dan zijn we op de goede weg. Ik ben blond maar niet dom en weet ook precies wat ik wil.
Aan kijkers heb ik namelijk niet zoveel, aan doeners heb ik meer en die zoek ik dan ook een echte man die mij van top tot teen kan bevredigen. Ik laat jullie nu alleen mijn billen zien als je meer wil zien dan neem ik aan dat het niet alleen bij kijken blijft.
Ik kan wel op gaan sommen wat ik allemaal zou willen maar ik laat me liever verrassen en ik zie wel wat er op me af gaat komen. Zolang je maar schoon bent op jezelf en geen vreemde dingen uit wilt halen. Ik heb geen wensen of eisen, als het maar lekker is.
Amateurs uit andere regio's die ook iemand zoeken om mee te gaan neuken
Veerle41, 46 jaar · Gelderland
ik zoek een man die discreet is, een goeie grote lul en een heerlijk lichaam, hoeft niet super dun als het er maar goed uit ziet.
Ela35, 40 jaar · Flevoland
Jij:
- integer
- goede zoener
- tikkeltje dominant
- boven gemiddeld geschapen
- communicatief
- duidelijk
- boven
Diana35, 39 jaar · Zuid-Holland
Ik ben heel erg benieuwd wat je mij durft en wilt vertellen over jezelf en hoop dat je je gelijk even netjes voorstelt liefst
Gemma19, 24 jaar · Zeeland
Het lijkt mij erg spannend om een wat ouder vriendje te vinden, het hoeft niet per se jonger kan ook als je maar volwassen bent
Lanie, 25 jaar · Limburg
Iedereen wil hier wel wat, maar wie wil er wat met mij? Dat is toch wel belangrijk om te weten denk ik zo. Dan weten we gelijk of
Romy876, 43 jaar · Noord-Brabant
Wie wil er lekkere spelletjes spelen met mij? Het mag wel een beetje hard zijn hoor. Ik zoek een speelmaatje
Martje841, 57 jaar · Overijssel
Ik heb het eigenlijk al ingevuld. Ik zoek geen echte relatie maar wel een man die mij wil komen neuken als mijn man naar zijn
Jenny791, 28 jaar · Zuid-Holland
Ik heb er over na gedacht en ik denk dat er maar een feestje voor twee moet komen. Ik ben een van die twee op zoek naar de ander.