Het lijkt mij best wel fijn om gewoon iemand als soort van sexvriendje te hebben. Niet dat iemand steeds maar weer wil weten wat ik doe. Gewoon samen neuken en dan weer vrij zijn in je eigen doen en laten. Ik ga heel vaak de stad in om kleren te kopen, als ik er wat geld voor heb. En anders is kijken ook wel leuk. Ik heb geen vriend maar dat wil ik voorlopig ook niet. Sex wil ik wel en zelfs heel vaak.
ik ben hier op zoek naar een man die mij 's avonds gezelschap wil houden en voor mij wil zorgen. ik ben Nadette, hier even een stukje over mezelf.
ik werk overdag gewoon op het kantoor en verder ben ik alleen.
ik ben met mijn man gescheiden en zo ben ik 's avonds maar eenzaam en alleen.
Ik doe absoluut niets tegen mijn zin in en hier heb ik zin in dus doe ik het ook. Nu nog iemand vinden die er ook zin in heeft, dan komt het allemaal wel goed. Als ik er maar plezier aan beleef dan is het voor mij al goed.
Het liefst zou ik binnen een uur al willen neuken maar dat zal wel niet gaan lukken. Het lijkt mij dus duidelijk dat ik zo snel mogelijk een geile vent zoek. Ik heb maar even wat foto's bij elkaar gezocht zodat jullie een beetje indruk van mij krijgen. Ik ben wel erg geil hoor.