Het lijkt mij wel wat om samen met een lekkere vent een geile pornofilm te kijken en dat we daar helemaal in op gaan en uiteindelijk ook gaan neuken. Ja, als ik naar een pornofilm kijk dan kan ik me niet meer inhouden en als ik alleen kijk dan vinger ik me ook vaak lekker klaar. Ik ben niet echt een uitgaanstype. Liever thuis tv kijken en met een leuke vent mag dat ook wel een pornofilm zijn.
Toch wel iemand die net zoals ik gek is op experimenteren want het is altijd fijn om weer nieuwe dingen te ontdekken die ook fijn zijn. Maar we houden het wel een beetje normaal hoor. In principe wil ik veel uitproberen op het gebied van de seks zolang het maar niet te gek gaat worden. Momenteel heb ik geen vriend
Een stijve lul voor mijn altijd geile kale kutje. Ik wil ook wel pijpen als je dat lekker vind. Je leeftijd liefst tussen de 20 en 40 jaar. Omdat ik nog bij mijn ouders woon is het mijn wens dat er iemand is die mij bij hem uit kan nodigen of een andere leuke plek weet waar we kunnen sexen.
Ben je net zoals ik een enorme pleaser. Sta je altijd voor anderen klaar en vind je het fijn om het anderen naar de zin te maken? Dat kan en dan zijn wij uit hetzelfde hout gesneden. Ik denk dat het tussen ons dan wel eens heel erg gezellig en heet kan worden. Ik weet van aanpakken en ben dan ook echt geen stilzitter.