Als ik zo op de bank zit dan denk ik altijd aan de meest lekkere dingen en nu wil ik het liever niet alleen bij gedachten laten. Ik denk dat ik wel weet hoe ik een man moet verwennen, als die dat ook bij mij doet dan hebben we het beiden naar ons zin. Even relaxen op de bank is altijd goed en het geeft mij tijd om na te denken over dingen die ik graag doe.
Ik moet alleen nog maar de juiste man zien te vinden, of heb jij mij al gevonden? Als je mij hier nu hebt gevonden en je wilt wel wat meer van mij weten vraag het dan gerust. Alleen niet teveel vragen want dat is zonde van de tijd die we beter ergens anders aan kunnen besteden. Deze vrouw neemt graag de tijd voor
Als jij mij ook leuk vind dan is het toch goed zo, niet meer verder zoeken want ik heb alles wat jij wilt en ik doe ook nog eens alles wat jij van mij verwacht. Nou, bijna alles dan want ik ga natuurlijk geen gekke dingen doen, het moet wel fijn zijn. Ben jij leuk, zoek dan niet verder je hebt me al gevonden.
Het is voor mij nu wel mooi geweest, al in tijden geen sex meer gehad en daar wil ik nu verandering in brengen. Ik wil keihard geneukt worden tot ik niet meer kan. Kom op met je geile pik en neuk me gek. Ik ben de laatste maanden veel tekort gekomen.