Hoi, ik ben Estelle en heb altijd wel trek in een leuke kerel. Ben jij die kerel waar ik straks lekker mee ga stoeien? Ik vertel niet graag wat over mezelf, je ziet vanzelf wel dat ik heel lief ben.
Jou natuurlijk, als jij die man bent met een lekkere lul en een geile meid zoals ik bij kan benen. Als je me een keer in je auto zou willen neuken dan heb je een streepje voor, ha,ha. Ik heb het wel eens in een auto gedaan en dat zou ik wel weer een keer willen doen, dat was best wel spannend.
Ik wil niet alleen maar lol maken, nee ik wil ook genieten en het lekkerste is dan toch wel om sex te hebben. Het maakt mij niet uit of dat nu is met een man, vrouw of stel, als het maar lekker is. We moeten maar een beetje lol maken in het leven.
Laat ik eerst maar eens rustig de reacties afwachten want ik weet ook niet precies wat ik zoek. Ja een ding is duidelijk, het moet wel een man zijn en verder zien we wel hoe het loopt. Eigenlijk ben ik best wel eenzaam na een stuk gelopen relatie en daar moet verandering in komen. Ik doe veel voor de juiste man,