Ik weet ook niet precies waar elke stad of dorp ligt maar ik weet wel dat er soms mannen reageren die te ver weg wonen. Ik zoek het liefst iemand in de buurt, dat is wel zo handig als we vaker contact willen hebben. Alstublieft alleen reageren als je niet te ver weg woont, of je moet naar mij toe komen.
Geen bla bla maar gewoon waar het op neerkomt. Ik heb er zin in en als jij er ook zin in hebt dan moeten we het gewoon maar proberen. En ik heb er echt wel zin iní¢â‚¬¦.. Ik ben er voor een leuke vent die ook zin heeft om even lekker te neuken
Een geile vent die mij na het werk flink zou willen neuken. Of misschien iets afspreken voor de avond, het maakt niet uit als het maar geil is. Op dit moment ben ik aan het werk maar ik ben gewoon waanzinnig geil. De laatste tijd heb ik daar vaker last van, daar moet wat aan gedaan worden.
ik ben op zoek naar een man die op zeer korte temijn een bedpartner zoekt. ik haat het om alleen in bed te liggen en dat gebeurt me nu al te lang dus maar op deze site aangemeld.