Ik vind zelf dat ik wel mooie billen heb maar denken jullie mannen daar ook zo over? Dat zou ik nu wel eens willen weten. Billen voor mannen die willen.
Het eerste genieten begint voor mij al als ik zie dat een man opgewonden raakt van mij. Het echte genot volgt als ik gepenetreerd ga worden en dat is toch wel de bedoeling. Wie mag ik op gaan winden? Ik vind het heerlijk om een man op te winden.
Alleen hier regel ik liever een sessie met een strenge meester of meesteres, die mij in mijn kont pakt, zonder pardon! En daarbij mij flink afranselt! Ik ben je sletje! Reageer snel op mijn profieltje.. Mij niet te lang laten wachten hé want ik sta al te popelen van ongeduld! :) xx Tillie Ik heb gemerkt dat
Ik kijk wel eens naar sexfilmpjes en ook wel naar filmpjes waar ze een trio hebben, dat lijkt me echt te gek. Ik zou dat ook wel eens willen doen met twee mannen of een leuk stel, lijkt me echt geil. Ik wil een keer een trio