Goed gebouwde mannen die als het kan ook nog een beetje onderdanig zijn. Dat spreekt mij erg aan. Volop in het spel gaan en uiteindelijk een spetterend orgasme beleven. Het is een druk leventje voor een zakenvrouw en in mijn vrije tijd zoek ik ontspanning. Seks is voor mij een prima vorm van ontspanning, maar een tikje S&M maakt het nog fijner.
Mijn ex vriendje kon ik altijd erg geil maken als wij naar een park gingen, ik trek namelijk bijna nooit een slipje aan. Mag ik jou ook een keer ergens opgeilen, dan gaan wij daarna natuurlijk wel lekker neuken. Eerst lekker opgeilen en dan neuken
Van het nieuws kan toch niemand meer vrolijk worden, het is alleen maar ellende. Ik wil wel weer wat plezier hebben en dan het liefst met een leuke man in een warm bed. Bij jou of bij mij. Genoeg van dat sombere gedoe, laten we weer wat plezier hebben.
Zie het over mij stukje en als dat je aanspreekt dan lees ik je wel, uiterlijk en leeftijd niet echt van belang maar waar ik op afknap is een onverzorgd uiterlijk! Ik ga er niet omheen draaien, heb het net uitgemaakt met mijn vriend, zoek niet direct een vervanger op de bank maar wel in mijn bed. Ik ben een genieter,