Goed gebouwde mannen die als het kan ook nog een beetje onderdanig zijn. Dat spreekt mij erg aan. Volop in het spel gaan en uiteindelijk een spetterend orgasme beleven. Het is een druk leventje voor een zakenvrouw en in mijn vrije tijd zoek ik ontspanning. Seks is voor mij een prima vorm van ontspanning, maar een tikje S&M maakt het nog fijner.
Van het nieuws kan toch niemand meer vrolijk worden, het is alleen maar ellende. Ik wil wel weer wat plezier hebben en dan het liefst met een leuke man in een warm bed. Bij jou of bij mij. Genoeg van dat sombere gedoe, laten we weer wat plezier hebben.
Heftige seks met een ontzettend geile vent, daar draai ik verder niet omheen. Dus geen mooie praatjes maar gewoon recht voor zijn raap. Best wel spannend om op deze manier in contact te komen met een man, als dat tenminste gaat lukken. Maar als ik het niet probeer zal ik het ook nooit weten.
Het eerste genieten begint voor mij al als ik zie dat een man opgewonden raakt van mij. Het echte genot volgt als ik gepenetreerd ga worden en dat is toch wel de bedoeling. Wie mag ik op gaan winden? Ik vind het heerlijk om een man op te winden.