Jongens, houd toch eens op met die gekke berichtjes, ik wil niet open gescheurd worden of wat voor gekke ideeën sommige van jullie ook sturen. Ik houd van liefdevolle sex, lekker knuffelen en dan mezelf laten gaan. Dan geniet ik van top tot teen. Een ding weet ik zeker, geen extreem gedoe aan mijn lijf.
Een potente man die echt wil en kan neuken. Na een half jaar met een impotente klootzak ben ik nu wel toe aan een kerel die me de hele slaapkamer door neukt. Hey impotente ex van me ik hoop dat je me hier ziet staan, ja ik heb de foto s nog en die gebruik ik nu om een potente kerel te vinden.
Ik ga hier dus niets over mijn prive leven neer zetten, wat ik wel wil laten weten is dat ik zin heb om eens heerlijk verwend te worden. Een man die zijn handen, mond en natuurlijk zijn pik op de juiste manier weet te gebruiken, dat is wat ik zoek. Als je wat over mij wilt weten dan moet je het maar vragen.
Ik zie het nut er niet zo van in om hier gelijk al te verkondigen hoe mijn leven is geweest, ik kijk liever naar de toekomst en waar ik nu het meest naar uitkijk is weer een keer een stevige vrijpartij. Geen gezeur en gedoe, afspreken en kijken hoe het gaat. Je mag jonger of ouder zijn als je maar serieus bent.