Een oudere man om sex mee te hebben. Die weten wat ze moeten doen en met jongens van mijn leeftijd is het meestal heel snel weer voorbij. Ik hou van uitgaan, veel lol maken en van sex. Nu heb ik wel een voorkeur voor iets oudere mannen. Het zou fijn zijn als dat hier gaat lukken.
Sinds kort woon ik in Leeuwarden en ik verveel me soms wel in mijn flatje het zou dan ook leuk zijn als er iemand langs zou willen komen en dan niet voor een kopje koffie, maar dat is wel duidelijk denk ik. Ik studeer in Leeuwarden en heb een eigen flatje waar ik blij mee ben
Een meester of meesteres of beide die mij gebruiken en opdrachten geven. Doe met me wat je wilt zolang het maar niet te gek wordt. Ik hou ervan om onderdanig te zijn en echt gebruikt te worden.
Een man die er geen probleem mee heeft dat ik nogal kleine borsten heb, verder ben ik wel heel erg geil en dat wil ik je laten merken en voelen ook. Tot nu toe heb ik nog steeds geen vaste relatie gehad en ik denk dat het komt door mijn kleine borsten, maar een one night stand vind ik ook goed.