Ik wil alleen maar een statement maken met hou ik me opmaak en kleed in mijn vrije tijd. Ik hoop dan ook dat jij daar doorheen kan kijken en dan ziet dat ik ook wel een leuke meid ben. Soms krijg ik het idee heb dat jongens mij eng vinden in verband met mijn gothic levenstijl maar ze moesten eens weten! Ben verder een tikkeltje dominant en vind het leuk om jongens vast te binden en ze dan naar hun hoogtepunt te brengen. Ik hoop dat er hier mannen zijn die mijn levensstijl verder kunnen doorgronden en de persoon erachter kunnen zien.
ik ben op zoek naar een man die mij weer liefde kan bieden en leuke dingen met mij wil doen. Hallo, ik ben Auke en ik woon in dokkum.
ik ben al een poosje alleen en wil graag weer wat gezelligheid en liefde om mij heen.
Je wilt natuurlijk wel weten waar je aan begint voordat je een stapje verder gaat, dat heb ik ook hoor. Vraag maar raak en ik laat je gelijk zien wat je mag verwachten. Ik verklap alvast dat mijn beide gaatjes al lang ontmaagd zijn. Volgens mij willen de meeste mannen hier een geil vrouwtje, ik wil je wel laten
Mijn poes kan wel wat intieme strelingen gebruiken en je mag van mij flink hard door stoten ook. Hoe harder hoe beter. Ik houd heel veel van mijn poes, is er ook een man die mijn poes wil verwennen?