Hoi, ik ben een weddenschap aangegaan om een elfsteden sekstocht te doen. Ik woon in Leeuwarden en wil in elke stad met een man gaan neuken die als bewijs een foto van mijn naakte lichaam moet maken. Wil jij mij helpen stuur dan een berichtje. Je hoeft niet te wonen in die plaatsen een camper, caravan of vakantiehuisje is ook goed. Elfsteden sekstocht weddenschap
Nou, wat paars is dat mag wel uitgetrokken worden en ik ga dan graag op zoek naar die worst bij jou. Als het goed is dan vind ik die snel genoeg. Mijn lievelingskleur is paars en ik ben gek op worst, ha, ha.
Laatst lekker op het strandje, maar dan krijg ik wel heel veel zin en dan maken ze nog stiekem foto's ook. Ik vind dat best wel geil eigenlijk, als jij nu geil van mij kan worden dan moeten we maar snel even gaan neuken. Mijn telefoon even niet in de gaten gehouden.
Een leuke vent, want ik wil me wel even flink laten neuken. Mocht je een goede camera hebben neem die dan mee, want de plaatjes zijn echt shit met die aftandse webcam. Maar als je echt lekker kan neuken dan hoef je geen foto te maken hoor, want dan gaan we het wel vaker doen. Ha, mijn wens is een keer een goede webcam,