Ik ben niet echt een vrouw die hier een groot verhaal wil plaatsen. Ik ga ervan uit dat jij hetzelfde zoekt als ik. Ben jij de man die ik zoek dan vertel ik je alles wat je wilt weten als we elkaar ontmoeten
Om eerlijk te zijn ben ik wel een beetje zenuwachtig en dat heeft alles te maken met mijn heupen, dat maakt mij dikker dan ik ben. Nou, als je dat niet erg vind zou het fijn zijn als je het met mij zou willen proberen. Ik ben wel slank alleen een beetje breed in de heupen, daar moet je wel van houden.
Ik denk dat jij die dit nu leest er net zo hard aan toe is als ik nu ben. Lekker neuken en meerder keren een hoogtepunt bereiken, ik wil daar wel ruim de tijd voor nemen als jij dat ook wilt. Ben jij er ook zo hard aan toe?
Sexy kleding en lingerie daar moet je wel van houden want ik draag dat altijd maar bij de juiste man niet voor lang. Welke nylons staan mij eigenlijk het mooist, zwart of naturel. En ja ik ben op zoek naar een leuke man. Ik hou wel van een beetje sexy kleding