Je mag van mij kiezen welk gaatje je gaat vullen met die heerlijk geile lul van jou en als je heel geil bent mag je ze allebei wel gebruiken Ik heb 2 gewillige gaatjes en die mogen beide gebruikt worden
Na vier jaar samen te hebben gewoond waarvan de laatste twee jaar waardeloos waren ben ik wel toe aan een echte man. Je mag bij mij thuis komen want ik heb een groot bed, als we dat bed al gaan halen. Maar de bank is ook comfortabel hoor. Weer zo vrij als een vogel en nu ga ik het er dan ook echt van nemen.
Voor wie mag ik me een keer in een leuk setje hullen? Het liefst zie ik dan dat je mij langzaam uit mijn lingerie helpt en mij dan zo lang neukt tot ik sterretjes zie. Ik heb een probleem, zodra ik een winkel zie met lingerie ben ik verkocht, dan moet ik gewoon naar binnen en dan koop ik ook iets. Beetje dure hobby.