De afgelopen zomer heb ik mijn intrek genomen in een flatje en daar heb ik zelf al wat geklust. Nu zijn er nog een paar dingetjes die ik zelf niet kan en daar zoek ik iemand voor. Ik heb weinig geld dus zal ik je op een andere maar wel fijne manier belonen. Ik zoek een handige man die een paar kleine klusjes zou willen doen.
Een betrouwbare nette man om nog wat van het leven te maken, ook al was het maar voor de gezelligheid. Alleen is maar alleen en dan valt er weinig te genieten. Ik wil nog wel genieten en ook van een man. Zou dat nog mogelijk zijn?
Ik denk dat het veel spannender is voor een man als er nog wat te raden is, daarom ga ik hier niet gelijk al naakt staan. Als je mij naakt wilt zien dan moet je er wel wat voor doen. Stuur om te beginnen eerst maar een berichtje. Is het nu echt de bedoeling om hier gelijk al naakt te gaan staan?