Er zou een programma moeten komen waar vrouwen kunnen klagen over de bedprestaties van hun man, nou daar zou ik graag aan mee willen werken. Mijn man presteert echt niets meer. Is er hier een man die geen prutser maar een doener is. Help mijn man is een prutser
In ieder geval iemand die niet eerst urenlang wil praten en dan toch afhaakt. Ik zoek dus iemand die er echt voor gaat en ook wat presteert. Misschien ben ik wel een beetje vreemd maar ik weet wat ik wil.
Ik heb altijd een heet kutje, dat zal wel komen omdat ik een hete meid ben. Wie komt mij zo snel mogelijk blussen, want ik houd het niet vol. Mijn kutje brand van verlangen.
Als ik een glas wijn op heb dan begint het bij mij al te borrelen, mijn kut verlangt dan nog maar naar een ding en dat moet groot en goed stijf zijn. Kom jij ontdekken hoe geil ik ben? Je gaat er geen spijt van krijgen. Na een glaasje wijn ben ik super geil.