Ik zoek een man die net zoals ik nog steeds behoefte heeft aan sex. Eerst even kennis maken en als wij het er beide over eens zijn dan volgt de rest vanzelf wel. Ik denk dat het niet uitmaakt hoe oud je bent om nog sex te hebben. Als je er naar verlangt dan moet je het ook doen.
Ik zou heel graag een vaste relatie willen hebben maar dat wil maar niet lukken. Jammer genoeg heb ik dus al een lange tijd geen sex meer gehad en daar ben ik toch wel hard aan toe. Van mij mag je dus gaan voor alleen een nummertje of die relatie. Een relatie zou fijn zijn maar hoeft niet.
Ik zou dolgraag weer een keer op vakantie gaan, alleen zal dat nu een beetje moeilijk worden met de centjes. Dan maar op een andere manier wat leuks gaan doen en daar heb ik wel zo een idee over. Meer hoef ik toch niet uit te leggen hoop ik. Mijn laatste echte vakantie was in Macedonie met mijn ex.
Als jij nu denkt die meid zou ik wel een keertje willen ontmoeten, doe het dan nu want anders komt het er misschien nooit van. Nu ben ik in de juiste stemming en dat kan morgen wel weer anders zijn. Ik hoef hier niet meer te zeggen wat ik wil toch? Van uitstel komt afstel