Wie zou het leven van deze vrouw weer wat op willen vrolijken. Ik zit al ruim drie maanden zonder seks en heb een poes die soms zo nat is dat ik gewoon merk dat er hoog nodig wat in moet. Nu ik alweer drie maanden geleden heb gebroken met mijn vriend krijg ik steeds meer zin om zomaar een keer met iemand het bed in te duiken. Ik ga kijken of dat wil lukken.
Ik ben eigenlijk op zoek naar een man voor zo af en toe, geen verplichtingen. Dat moet toch kunnen? Een keer de fout gemaakt om te trouwen maar nu weer vrij en dat wil ik voorlopig zo houden. Genieten van het vrije leven.
Ik kijk graag porno en dan ben ik binnen no time zo geil dat het vocht al uit mijn kutje komt. Ik zou wel een keer een pornofilmpje willen kijken met een geile man en dan gaan we lekker neuken. Mijn kutje is zo maar nat als ik een pornofilmpje kijk
Ik zoek een doener en niet een man die teveel praat, want als ik een prater zoek dan kan ik net zo goed trouwen en daar heb ik ook geen zin in. Doeners mogen reageren, praters kunnen wel ergens anders terecht. Een man die niet teveel praat maar doet wat ik van een man verwacht.