Iedereen heeft dat toch, opeens een super geile bui en als je dan een partner hebt dan is dat geen probleem maar als je alleen bent dan moet je er zelf wat aan doen. Dat gaat ook vervelen dus wie wil er wat aan doen bij mij? Tijdje samen gewoond maar dat was geen succes, nu dus weer alleen en dat is soms heel vervelend vooral als het op een bepaalde plek begint te kriebelen.
Mijn kutje heeft al een tijdje niets meer te doen gehad en wil nu wel weer eens aan het werk. Niet dat er geld verdiend moet worden, nee gewoon omdat mijn kutje zich verveeld en dat willen we toch niet hebben. Zelfs mijn kutje heeft zin om weer eens aan de slag te gaan.
Hiii daar, mijn naam is Jackie, aangenaam. Ben iemand die ook van de hele dag lekker naakt door het huis lopen houdt. Verder ben ik al jaren single en zoals je gezien hebt een lekkere, energieke roker. Is er een vent die zin heeft om met me te neuken? Ik zou het fijn vinden als je uit de buurt komt. Heb jij er geen
Mijn kutje is al snel flink nat en dan is het geen probleem om daar een grote lul in te hebben maar mijn kontje is natuurlijk wel wat anders. Als jij mijn kontje wilt neuken dan moet je niet te groot zijn hoor want anders blijft het gewoon bij mijn kutje. Ik ben een super geile meid en heb al veel dingen geprobeerd