Door omstandigheden is het voor mijn man niet meer mogelijk om nog sex met mij te hebben daarom ben ik met medeweten van hem op zoek naar een man waarmee ik af en toe sex kan hebben. Mijn man zal daar niet bij aanwezig zijn, dus gewoon jij en ik. In eerste instantie is een condoom gewenst, na verloop van tijd mag het ook zonder. Een vriendelijke man om op regelmatige basis sex mee te hebben
Hoi, geile man, ik heb er zin in en wel ontzettend veel zin. Nu lekker met mijn kutje spelen zodat die goed nat is, dan mag jij straks je lul er lekker in stoten. Lijkt jou dat wat, stuur mij dan een berichtje en je mag er ook wel een mooie foto van je lul bij sturen. Jullie zien wel waar ik nu zin in heb.
Ik denk dat mijn manier van afkoelen iets heel anders gaat doen bij de mannen die mijn profiel bekijken en dat is ook precies de bedoeling. Krijg jij het er heet van? Laat het mij weten. Net even aan het sporten geweest, nu even afkoelen.
Ja, wat wil ik? Gewoon een leuke date om fijne ongedwongen sex mee te hebben zonder verdere verplichtingen. Ik heb geen ervaring met dit soort sites dus ik ben benieuwd of het ook echt werkt.