Ik ben niet zo stevig en heb kleine borsten daar schaam ik me wel een beetje voor. Maar wie weet is er hier wel iemand die dat geen probleem vind. Ik kan heel lief zijn hoor. Alles goed daar?
Als jij een keer een vrouw wilt neuken die echt druipt van geilheid dan moet je mij zeker even een berichtje sturen. Ik weet zeker dat elk formaat lul zo in mijn kut glijdt. Mijn huwelijk stelt eigenlijk niets meer voor en van seks is er al helemaal geen sprake meer. Maar mijn kut lekt gewoon van het vocht en
Gelukkig ben ik al behoorlijk heet van mezelf maar een beetje meer warmte kan geen kwaad. Ik zoek dus een levend kacheltje die bij mij even de temperatuur op wil nemen met zijn vlezige thermopaal. Nu de thermostaat wat lager staat moet ik toch een andere manier zoeken om het warm te krijgen.
Laat ik maar niet beginnen met een verlanglijstje van hoe de perfecte man eruit moet zien want dat gaat toch niet lukken. Als je maar een oprechte en eerlijke man bent waarmee ik veel plezier kan hebben, zowel in als naast het bed. Nooit verwacht dat ik ooit een profiel aan zou maken om een date te vinden. Maar