Ik ben niet zo stevig en heb kleine borsten daar schaam ik me wel een beetje voor. Maar wie weet is er hier wel iemand die dat geen probleem vind. Ik kan heel lief zijn hoor. Alles goed daar?
Wie weet vind je het setje wat ik hier aan heb wel leuk, dan wil ik dat wel aantrekken hoor maar ik heb leukere. Voor mij hoeft een setje ook niet want wat ik aantrek zal wel weer uitgetrokken worden, dat hoop ik toch wel. Of trek jij het van mijn lijf? Het setje op de foto's heeft mijn ex ooit voor mij gekocht, ik
Omdat ik net zoals de meeste vrouwen die hier staan ook wel graag seks heeft ben ik uiteraard op zoek naar een man die misschien wel zoekt naar een vrouw zoals ik. Bij eenmalig contact wel een condoom, als er een klik is dan mag het zonder. Is toch wel lekkerder. Ik heb niet zoveel over mijzelf te vertellen.
Als je wat van mijn prive leven wilt weten dan komt dat later wel. Nu zoek ik gewoon net zoals al die anderen hier een sekspartner om daar goed mee los te gaan. Het gaat hier toch om seks, waarom moet ik dan iets over mezelf vertellen