Ik ben een gezellige vrouw die sinds kort weer alleen is.
Nieske54, 59 jaar · Utrecht
Sinds twee maanden heb ik geen relatie meer en nu verlang ik naar seks en niet zo'n klein beetje ook. Ik vond nog enkele foto's die mijn ex 4 maanden geleden van mij had gemaakt.
Amateurs in de chatbox
Kimmy, 37 jaar · Zuid-Holland
♥ Zuid-Holland
♥ Dordrecht
♥ Lengte: 172cm
♥ Slank postuur
♥ Bruine ogen
♥ Bruin haar
Kimmy zoekt:
Een kerel die niet aan mijn kop loopt te zeuren en doet wat ik van hem verwacht. Gewoon goed en lekker neuken en als het echt lekker is kunnen we het vaker doen. Ik heb wel zin in een leuke geile kerel
Nou, vandaag heb ik er trek in en dan bedoel ik niet in het eten. Een ding kan ik wel al zeggen hoe meer trek ik krijg in een heerlijk stijve pik hoe minder het mij uitmaakt wie hem erin stopt. Sex is net als honger hebben, als je echt trek hebt smaakt alles.
Als je hele dagen thuis zit en je man is aan het werk dan heb je soms stille verlangens en die verlangens wil ik nu omzetten in echte daden. Je begrijpt het denk ik al, ik zoek een neukvriendje voor de momenten dat ik me verveel en ik verveel me vaak. Ik wil soms wel een beetje ondeugend zijn.
Ik heb hier aangevinkt zonder condoom maar voor alle duidelijkheid bedoel ik daarmee dat je dat condoom af mag doen als je klaarkomt. Je mag je dan heerlijk in mijn mond leeg spuiten, dat vind ik ontzettend geil. Ik neuk alleen met condoom maar je mag je sperma wel in mijn mond spuiten.
Alleen thuis zitten is toch niets, ik heb er in ieder geval een hekel aan. Nu denk ik dat er ook wel ergens een man is die er net zo over denkt. Wie weet ben jij die man, reageer dan even want dan gaan we elkaar lekker helpen. Waarom alleen thuis zitten als je ook bij mij kunt zijn.
Weet jij wat je wilt? Ik wel en ik hoef daar echt niet over na te denken. Als het mij aanstaat dan doe ik het gewoon want van denken kom je echt niet klaar hoor. Niet te veel over nadenken, gewoon doen.
Als je een vrouw zoekt om je levensverhaal te vertellen sla mij dan alsjeblieft over want daar heb ik geen zin in. Ik ben alleen maar op zoek naar een super geile kerel met een stevig stuk gereedschap tussen zijn benen en daar wil ik volop van genieten. Niet teveel gezeur aan mijn hoofd, gewoon neuken en genieten.
Ben je een man, vrouw of een stel dan hoor ik graag van je of jullie voor een spannende date. Na maanden....eindelijk! Hoi hoi, ik ben Door en zal maar gewoon gelijk zeggen waarom ik hier een profieltje heb geplaatst. Ik ben hier omdat ik al maanden geen intimiteit heb gehad en ik dit zo mis dat ik aan bijna niets
Aan een half uurtje sex heb ik zeker niet genoeg, als jij met mij naar bed wil dan moet je over een goede conditie beschikken. Hoe je mij neukt maakt mij niet uit, als je mij maar goed en lang neukt. Gaat dat lukken? Ik heb wat Braziliaans bloed in mijn aderen en dat maakt mij een vurig type vrouw.