Ik ben gek op plasspelletje maar mijn man jammer genoeg niet. Ik kijk even of er hier iemand is die dat ook lekker vind.
Marcella22, 26 jaar · Overijssel
Heb nu al een tijdje een relatie maar ik ben er wel overuit dat het niets gaat worden. Hij is 29 want ik wou een wat oudere jongen, maar dat is hij dus niet. Neeee mijn vriend is gewoon nog een jongetje iedere dag naar zijn ouders, de hele dag gamen en met zijn vrienden hangen. Aaaah Gek word ik ervan!!! Hoop dat hier wel volwassen mannen zijn en geen gamers.
Corry263, 27 jaar · Noord-Holland
Ik heb een geile kut waar een lul in moet
Amateurs in de chatbox
Hilda61, 50 jaar · Zuid-Holland
♥ Zuid-Holland
♥ Zoetermeer
♥ Lengte: 165cm
♥ Slank postuur
♥ Bruine ogen
♥ Donker blond haar
Hilda61 zoekt:
Wat ik van een man verwacht is wat romantiek, veel liefde en uiteraard ook goede seks. Dat zijn de dingen die ik nu alweer een aantal jaren mis en hier weer probeer te vinden. Op zoek naar weer wat liefde in het leven
Als je mij echt goed geil wil krijgen dan moet je me beffen want dan explodeer ik bijna van geilheid. Lekker standje 69, ik pijp en jij likt mijn kutje tot we zo geil zijn en dan neuken we elkaar compleet gek. Wat denk je, doen??? Ik vind het heerlijk als een man mij goed beft.
Als ik over straat loop dan zie ik vaak genoeg dat de ogen van de mannen gericht zijn op mijn borsten en daar ben ik wel trots op. Jammer dat ik aan kijken niet zoveel heb, ik heb liever dat ze er wat mee doen en met de rest ook natuurlijk. Ik vind het wel leuk dat mannen altijd eerst naar mijn borsten kijken en dan
Omdat ik het niet face to face aandurf om aan te pappen met een oudere man probeer ik het maar op deze manier. Ik wil dolgraag weer een keer met een oudere man neuken en dan hoop ik weer zo lekker klaar te komen als die eerste keer. Ik heb het een keer met een man gedaan die ruim 10 jaar ouder was dan ik maar hij liet
Stevige en harde seks heeft inderdaad mijn voorkeur maar kom nu niet gelijk met zweepjes en dergelijke want dat hoeft voor mij ook weer niet. Ik wil wel goed hard genomen worden en dat mag ook in mijn kont. Ik ben een stevige meid en mijn voorkeur gaat dan ook uit naar stevige seks en dat mag er wel een beetje
Geen zin om te praten over koetjes en kalfjes, wel zin om waanzinnig geil te neuken. Ben jij een echte doener en zou jij mijn geile doos willen vullen? Ik laat jullie gelijk maar in mijn doos kijken. Nu nog iemand vinden die mijn doos gaat vullen.
Daar is de man al die van geil zijn houd, heerlijk nu kunnen we dan los gaan! En nu ik je aandacht heb ga ik er gelijk op in hoor: Ben jij een heerlijke man voor een avondje plezier? Doe jij het liever in het donker of in het licht?
Graag je antwoord hier xx Carianne
Doe jij het liever in het donker of in het licht?
Ik ben een getrouwde vrouw op zoek naar avontuur. Ik zeg gelijk maar dat ik getrouwd ben en dat moet ook zo blijven. Ik zoek gewoon een avontuurtje voor een keer en wie weet wel vaker, dat zie ik nog wel. Wie wil het in ieder geval een keer met mij proberen? Getrouwde vrouw die toch wat meer wil. Ik weet dat het
Ik zoek geen relatie hoor, ik wil alleen maar goed geneukt worden. Lekker die lul diep in mijn kut voelen en heerlijk klaar komen. Kom op met die geile lul van je, ik wil hem voelen. Geen relatie, gewoon goed neuken.