Heb nu al een tijdje een relatie maar ik ben er wel overuit dat het niets gaat worden. Hij is 29 want ik wou een wat oudere jongen, maar dat is hij dus niet. Neeee mijn vriend is gewoon nog een jongetje iedere dag naar zijn ouders, de hele dag gamen en met zijn vrienden hangen. Aaaah Gek word ik ervan!!! Hoop dat hier wel volwassen mannen zijn en geen gamers.
Amateurs in de chatbox
Anna47, 51 jaar · Limburg
♥ Limburg
♥ Voerendaal
♥ Lengte: 176cm
♥ Slank postuur
♥ Grijze ogen
♥ Bruin haar
Anna47 zoekt:
Ben jij een man die niet alleen plaatjes kijkt maar ook echt tot actie over wil gaan? Niet treuzelen dan maar gewoon snel afspreken en er flink tegenaan gaan. Het zou jammer zijn als hier alleen mannen komen die plaatjes kijken want dat is zonde van hun en van mijn tijd. In het echt is het toch beter.
Wil iemand mij een keertje lekker klaar likken, dat zou ik heerlijk vinden. Dan mag je me daarna ook nog neuken hoor. Soms ga ik wel eens op stap met een paar vriendinnen en die nemen dan hun vriend ook mee. Nou een vriend heb ik niet en dat is niet zo erg maar ik wil wel weer een keer neuken. Als mijn iemand mijn
Ik ben opzoek naar een man, vrouw of stel die ook van spanning houdt en die ook in is voor een trio of met meerdere. Vind jij het heerlijk om elkaar lekker te verwennen, dan hebben wij misschien wel die klik en wie weet volgen er nog meer spannende dingen. Discreet en veilig is erg belangrijk. Ik ben een leuke
Het liefst een rustige man die net zoals ik ook geniet van een leuk programma op tv en die ook nog eens weet hoe hij het mij in bed echt naar mijn zin kan maken. Overdag kijk ik veel televisie en natuurlijk ben ik ook druk bezig met mijn planten want dat is mijn hobby. Sinds mijn scheiding ben ik weer vrolijk en
Ik ben een slanke goed uitziende vrouw die dit toch een keer wil proberen. Ik verwacht en hoop ook dat er alleen serieuze reacties komen. Ik zoek gewoon een man voor hetgeen iedereen hier zoekt. Ik weet nog niet of ik hier spijt van ga krijgen of dat het mij echt zal bevallen. Maar ik waag de gok.
Een nuchtere man die begrip heeft voor een eenmalig sekscontact als het verder niet zou klikken. Ik wil later geen gezeur hebben namelijk. Ik denk dat alle vrouwen net zoals ik gek zijn op shoppen. Ik koop dan ook graag sexy kleren. Nu ga ik een keer shoppen voor een man.
Ik ben op zoek naar een man die met mij het bed wil delen, ik kan best wel ondeugend zijn in bed en ik hoop dat jij dat ook bent.
Ik vind sex in een relatie erg belangrijk. Hai hier even een stukje over mezelf,
Ik ben Marsha en ben 39 jaar, ik werk als tandarts assistent 4 dagen in de week.
Ik ben moeder van 2 geweldige
Foekje25, 30 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Ter Apel ♥ Slank postuur ♥ Bruine ogen ♥ Bruin haar
Lekker neuken, dat is wat ik echt zoek en dan maakt mij jouw leeftijd niets uit hoor. Ik wil alleen maar kwijt dat ik best wel een geile meid ben en heel vaak zin heb om te neuken.
knap, gezellig, grappig, stoer, gezond, eerlijk, betrouwbaar, fit, en je moet van mij houden :p Oei, wat kan ik over mijzelf vertellen? Vaak wil ik mijzelf nogal de hemel in prijzen hahaha. Maar dat zal ik deze keer niet doen hoor *ahum* Want ik ben hier niet voor mezelf natuurlijk, maar om een leuke date
De man waar ik naar op zoek ben moet een echte vrouwenversierder zijn, een man met ervaring en een beetje romantisch. Ik daag je uit en jij neemt me overheerlijk. Het lijkt me heerlijk om een man te verleiden die me dan in verschillende standjes neemt