romantisch sexy lief warm ik ben heettttt en ik zoek een man die mij ook klaar likt
Strandmeisje, 28 jaar · Noord-Holland
Ik ben gek op de zon, lekker topless zonnen dan komen mijn borsten beter uit.
Ikbenhet, 28 jaar · Gelderland
Gewoon zin om wat lul, sorry lol te hebben, of toch het eerste.
Amateurs in de chatbox
Jammy, 24 jaar · Friesland
♥ Friesland
♥ Grou
♥ Lengte: 169cm
♥ Slank postuur
♥ Grijze ogen
♥ Licht blond haar
Jammy zoekt:
Sorry hoor maar ik heb mijn profielfoto maar wat onduidelijk gemaakt de betere foto's krijgen jullie pas als ik ook wat mag zien. Blijft er nu nog wat te raden over voor jullie geile mannen. Ik sta er wel erg gekleurd op denk ik.
Ik zou wel een soort van rollenspel willen doe met een gehoorzame man, een man die ik bijvoorbeeld op commando mijn kut laat likken. Natuurlijk mag je me ook neuken maar pas als ik het zeg. Je moet dus geduldig zijn. Een man die gehoorzaam is en doet wat ik van hem verwacht.
Ik weet nu al zeker dat ik straks klaar ga komen, alleen weet ik nog niet of ik dan alleen ben of dat ik klaar ga komen met een flinke pik in mijn kut. Ik hoop het laatste natuurlijk maar dat ligt aan jou. Alvast opwarmen voor wat er straks gaat komen.
Ik denk toch dat de meeste mensen hier alleen maar komen om even lekker te neuken en het liefst zo snel mogelijk. Ik in ieder geval wel, een goede pot neuken en dan weer verder met het gewone leven. Ik ben hier voor maar een ding.
Ik heb een niet al te fijn huwelijk achter de rug en dat was ook de reden dat ik het een lange periode niet zag zitten om weer aan een relatie te beginnen. Uiteindelijk heb ik dan nu toch maar besloten om mijn profiel hier te plaatsen en dan zie ik wel of er iemand gaat reageren. Wat ik bij een man zoek is liefde en
Ik wil zo graag een keer lekker geneukt worden maar dan moet je niet zo'n heel grote hebben hoor want dat kan ik niet hebben. Al een paar keer geprobeerd maar dan doet het echt pijn. De lengte is niet zo erg maar de dikte wel. Ik ben nogal strak van onder dus hij moet niet te groot zijn want dan doet het pijn.
Heb ik eindelijk een paar weken vrij omdat ik met een vriendin op vakantie zou gaan is zij opeens ziek geworden. Nu zit ik dus thuis en moet ik op een andere manier die vrije dagen door zien te komen. Ik heb wel een idee hoe ik er toch nog wat leuks van kan maken, jij ook? Ik had me mijn vrije dagen heel anders voorgesteld
Als we nu even niet zo moeilijk doen en gewoon zeggen waar het op staat dan zijn we er toch zo uit (of in) haha. Ik weet het wel zeker, ik wil geneukt worden en niet zo'n klein beetje ook. Kom en kies je gaatje maar. Weet je waar ik zin in heb? Ik denk van wel.
Het is vrij simpel, ik ben geil en krijg bijna kramp in mijn vingers van het vingeren. De oplossing zoek ik bij een man die nu ook geil is, kunnen we elkaar helpen. Doen? Een beetje geil vandaag.