Na een mislukt huwelijk wil ik het er nu even van nemen
Pare, 49 jaar · Overijssel
Mannen die haar kut lekker vol willen spuiten
Miranda4, 40 jaar · Noord-Brabant
Misschien wel belachelijk dat ik dit doe hoor maar de nood is hoog
Amateurs in de chatbox
Friesjes45, 50 jaar · Friesland
♥ Friesland
♥ Franeker
♥ Lengte: 165cm
♥ Slank postuur
♥ Grijze ogen
♥ Bruin haar
Friesjes45 zoekt:
Wij willen graag een trio of partnerruil maar zij is allergisch voor condooms. Toch proberen wij om een man of stel te vinden die hier geen probleem mee hebben. Uiteraard gaan we er wel vanuit dat alles goed zit met de gezondheid. Wij weten nu al dat het moeilijk zal worden, maar als wij iets gaan doen dan wel zonder condoom. In verband met allergie.
Gewoon omdat ik zin heb om te neuken een leuke kerel die er ook veel zin in heeft. Niet te lang praten, gewoon afspreken en heel vaak klaar komen. Wie wil??? Mijn ex heeft deze foto's gemaakt dus let even niet op de gekke gezichten die ik hier trek. Maar ik ben wel een lekker geil ding. Hoe geil daar mag jij achter
In mijn gedachten ga ik gebukt voor je staan en dan schuif je mijn slipje opzij (als ik die aan heb) en dan schuif je die heerlijke lul zo in mijn geile kutje of kont. Dat lijkt mij echt geweldig om te doen, jou ook? Nou dan zou ik zeggen, kom op man. Ik zie er best wel goed uit al zeg ik het zelf, alleen mijn kont vind
Een gewone vent om mee te lachen en andere leuke dingen mee te doen. Ik heb vooral heel veel zin in een fijne vrijpartij. Als het bij een keer blijft dan is dat jammer, maar ik wil je niets verplichten. Ik ben nogal breed in de heupen en daar baal ik best van. Ik durf ook niet zo goed op stap te gaan en daarom kijk
Welke man zou het fijn vinden als ik je klaar maak met mijn voeten en dat je sperma dan over mijn voeten heen spuit. Als je lief bent mag je mijn kutje ook likken en wie weet ga ik nog wat verder. Ik noem me hier maar Happy Feet omdat ik je klaar kan laten komen met mijn voeten.
het lijkt mij heerlijk om weer eens een man om mij heen te hebben, waar ik vanalles mee kan delen.
ben jij een man van mijn leeftijd stuur me dan even een mail.
ik ben niet veeleisend. ik ben niet meer de jongste, maar nog wel steeds op zoek naar een man.
het wil me niet echt lukken en daarom heb ik me maar aangemeld
Luckyme, 38 jaar · Limburg
♥ Limburg ♥ Born ♥ Gemiddeld postuur ♥ Grijze ogen ♥ Bruin haar
Iemand die net een stapje verder gaat dan het gebruikelijke recht op en neer, een man met een spannende kant. Zelf vind ik het leuk om zonder slip te lopen. Het is zo spannend als iemand dat toevallig ziet. Maar nu wil ik het ook wat spannender in bed beleven. Ik ben gek op spannende dingen.
Je houd van een beetje kinky en bent ook in staat om een serieus gesprek te voeren met mij? Dan wil ik zeker meer te weten komen over jou. Ik ben een gevoelige vrouw met een kinky randje, mijn ex wist hier niet mee om te gaan en kon mijn kinky kant niet handelen. Sinds een paar maanden sta ik er dus weer helemaal
Een heerlijke sekspartner die mij op alle mogelijke manieren wil verwennen. Seks is toch wel het lekkerste wat er bestaat op deze wereld en ik geniet er dan ook altijd van met de juiste partner. Er zijn maar weinig dingen die ik niet wil doen als ik goed geil ben.
Welke man mag ik gek maken met mijn mond en meer, Ik verveel me kapot en heb reuze veel trek in een stijve staaf. Ik zit me hier te vervelen en denk opeens waarom probeer ik het niet een keer, wie weet gaat het dan toch nog een fijne dag worden.