Was ik aan het zoeken naar plaatjes van mooie stijve pikken en kom ik hier terecht. Nou dan wil ik zo'n pik wel een keer voelen ook.
Roelinde24, 28 jaar · Vlaams-Brabant
vertel ik later
Steffie, 30 jaar · Noord-Holland
Ik moet gewoon weer een keertje goed geneukt worden.
Amateurs in de chatbox
Menonly, 27 jaar · Utrecht
♥ Utrecht
♥ Houten
♥ Lengte: 182cm
♥ Slank postuur
♥ Bruine ogen
♥ Bruin haar
Menonly zoekt:
Mijn voorkeur gaat eigenlijk uit naar een vast maatje dus geen wisselende contacten. Elkaar goed leren kennen en weten wat wij beiden fijn vinden zodat we volop kunnen genieten. Ik kan altijd wel ontvangen en/of verplaatsen. Ik ben 100 procent gay dus vrouwen vergeet het maar.
Zo sta ik in het leven, doen wat je wilt doen en niet uitstellen wat vandaag misschien al kan gebeuren. Ik weet in ieder geval wel wat ik wil doen, jij ook? Morgen kan het te laat zijn dus doe het vandaag als dat kan.
Er komt een moment dat je weer moet gaan genieten van het leven en alles wat daarbij hoort en dat moment is nu voor mij aangebroken. Is er een lieve zachtaardige man die daar ook zo over denkt? Wie weet gaan wij dan samen een mooie tijd tegemoet. Na meer dan een jaar alleen te zijn geweest is het nu tijd om weer
Ik kan zomaar opeens erg geil worden en dan zou ik ook gelijk wel willen neuken. Ik weet niet of dat gek is maar ik kan er niets aan doen. Misschien wil jij die nu mijn profiel bekijkt er wel wat aan doen? Doe het dan maar snel want ik ben nu alweer geil. Heel vaak erg geil
Als je mij echt goed geil wil krijgen dan moet je me beffen want dan explodeer ik bijna van geilheid. Lekker standje 69, ik pijp en jij likt mijn kutje tot we zo geil zijn en dan neuken we elkaar compleet gek. Wat denk je, doen??? Ik vind het heerlijk als een man mij goed beft.
Als ik over straat loop dan zie ik vaak genoeg dat de ogen van de mannen gericht zijn op mijn borsten en daar ben ik wel trots op. Jammer dat ik aan kijken niet zoveel heb, ik heb liever dat ze er wat mee doen en met de rest ook natuurlijk. Ik vind het wel leuk dat mannen altijd eerst naar mijn borsten kijken en dan
Omdat ik het niet face to face aandurf om aan te pappen met een oudere man probeer ik het maar op deze manier. Ik wil dolgraag weer een keer met een oudere man neuken en dan hoop ik weer zo lekker klaar te komen als die eerste keer. Ik heb het een keer met een man gedaan die ruim 10 jaar ouder was dan ik maar hij liet
Stevige en harde seks heeft inderdaad mijn voorkeur maar kom nu niet gelijk met zweepjes en dergelijke want dat hoeft voor mij ook weer niet. Ik wil wel goed hard genomen worden en dat mag ook in mijn kont. Ik ben een stevige meid en mijn voorkeur gaat dan ook uit naar stevige seks en dat mag er wel een beetje
Geen zin om te praten over koetjes en kalfjes, wel zin om waanzinnig geil te neuken. Ben jij een echte doener en zou jij mijn geile doos willen vullen? Ik laat jullie gelijk maar in mijn doos kijken. Nu nog iemand vinden die mijn doos gaat vullen.
Daar is de man al die van geil zijn houd, heerlijk nu kunnen we dan los gaan! En nu ik je aandacht heb ga ik er gelijk op in hoor: Ben jij een heerlijke man voor een avondje plezier? Doe jij het liever in het donker of in het licht?
Graag je antwoord hier xx Carianne
Doe jij het liever in het donker of in het licht?