Aan mooie beloften heb ik niet zoveel, als iemand wat toezegt dan moet die zijn afspraken ook nakomen en niet op het laatste moment afhaken. Ben jij een man die zijn afspraken wel nakomt dan komen we er samen wel uit. Een man die doet wat die zegt is voor mij zeker een pluspunt.
Mijn ex had een klein pikkie en daar kon ik eigenlijk nooit op klaar komen, nu ik weer vrij ben wil ik eindelijk wel een keer goed diep en hard genomen worden. Ik wil wel voor je bukken dan weet ik zeker dat je lekker diep kan komen. Lekker diep en hard genomen worden.
Ik heb een goed figuur en lelijk ben ik absoluut niet, ik heb alleen een haar probleem. Ik ben ontzettend zwaar behaard en daar schrikken de meeste mannen nogal van. Scheren heeft geen zin want dan gaat het nog sneller groeien. Is dat een probleem voor jou? Ik schaam me omdat ik nogal zwaar behaard ben.
Wij zijn zoekende naar een man die deze geile vrouw een keer goed af wil neuken. Mannen die erg groot geschapen zijn moeten zeker reageren want ze wil wel eens een grote paal in haar kut voelen. Ze is er klaar voor om door een ander geneukt te gaan worden.