Als ik het hier zo bekijk dan krijg ik er alleen maar meer zin in. Wil jij mijn kut blussen met je geile lul dan ben ik er klaar voor. Natuurlijk heb ik geen licht blond haar, het is tussen bruin en blond in maar dat is lastig aan te geven hier. Ik heb in ieder geval een kut die nodig gebruikt moet worden.
Nadat mijn partner mij had verlaten dacht ik dat ik eindelijk kon genieten van mijn vrijheid, maar nu kom ik er achter dat er toch wel zaken zijn die ik mis. Ik bedoel daarmee de seks, want dat heb ik al een lange tijd niet meer gehad en hoop ik hier te vinden. Vervelend om alleen te zijn en zeker als je al lange
Volgens mij heeft het weinig zin om al mijn wensen hier neer te zetten, ik denk dat je het gewoon met elkaar moet proberen en dan zien we wel of het bevalt of niet. Maar als mijn profiel je over de streep kan trekken dan zijn we al aardig op de goede weg. Ik wil niets, maar als iemand mij wil dan wil ik alles.
Mijn ideale man is een man die eerlijk is en veel aandacht aan mij besteed. Maar ook wel een man die knuffelbaar is, een man die duidelijk laat blijken hoe fijn hij het vindt als ik hem oraal verwen. En als je dan ook nog van lange vrijpartijen houdt dan is het plaatje compleet. Ik ben nogal verlegen in het begin