Een spannend boek heb ik altijd wel in huis, de zon die mis ik regelmatig en de sex mis ik nog veel meer. En dat laatste zoek ik hier. Waar is die man die mij die spetterende sex gaat geven, ik hoop dat die niet te ver weg is want dan kunnen we snel los gaan. Ik kan genieten van de zon, een spannend boek en spetterende sex.
Ik wil niet gelijk herkend worden omdat ik nog maar sinds kort ben gescheiden en dit is een klein dorp. Mijn gezicht krijg je wel te zien als je een berichtje stuurt wat langer is dan een zin waarin je wat over jezelf verteld. Maar even een stukje van mijn hoofd geknipt voor de profielfoto, de rest krijg je wel
Ben jij ook alleen en heb je ook behoefte aan wat warmte en meer, dan lijkt het me fijn om met jou in contact te komen. Er zijn van die dagen dat ik de warmte van een man mis
Misschien ben ik gewoon verslaafd aan seks, ik weet het niet. Wat ik wel zeker weet is dat ik nu een leuke man zoek die mij in alle standen wil nemen. Ik hou gewoon van seks, maar wie niet.