Ik ga hier geen uitgebreid verhaal neer zetten. Ik zoek gewoon sex met een normale man zonder vreemde toestanden. Heb je vreemde plannen in je hoofd zoek dan maar verder. Ik ben een gewone vrouw die een gewone man zoekt
Een man om weer wat warmte te voelen en zeker als de zon niet schijnt. Leeftijd is voor mij niet belangrijk. Ik ben een echt buitenmens en als het even kan dan lig ik ook graag naakt in de tuin.
Eigenlijk ben ik alleen op zoek naar de seks want dat is voor mij al weer even geleden. Je weet natuurlijk nooit hoe het uitpakt maar dat zien we dan wel weer. Misschien ben ik wel te oud om hier tussen al die jonge meiden te staan maar ik heb ook wel eens zin in een man. Wie weet is er hier nog een man die mij kan geven
Litex, 35 jaar · Noord-Brabant
♥ Noord-Brabant ♥ Bergen op Zoom ♥ Slank postuur ♥ Bruine ogen ♥ Bruin haar
Ik ben een enorme liefhebster van latex en ook tijdens de sex draag ik graag nog iets van latex. Nu vraag ik me af of er hier ook een man is die dat opwindend vind en wie weet kunnen we iets voor elkaar betekenen. Latex zit zo lekker op mijn lijf.