Ik zie wel of ik hier toevallig nog een leuke man tegen ga komen die op zoek is naar een iets oudere gescheiden vrouw. Je ziet al wat je mag verwachten. Ik ben misschien wel te oud voor dit soort sites. Of niet?
Als ik zo boven het toilet hang en mijn plas uit mijn kutje stroomt dan denk ik soms dat er een man onder ligt waar ik overheen mag plassen, daar kan ik zo geil van worden. Mijn vriend wil dat niet maar ik mag het wel bij iemand anders doen. Lekker hoor om een volle blaas te legen.
Ik weet echt niet wat er met mij aan de hand is maar de laatste dagen kan ik alleen nog maar denken aan neuken en klaar komen. Het klaar komen kan ik zelf nog wel regelen maar het neuken, daar heb ik iemand bij nodig. Wie? Jij misschien? Ik geloof niet dat ik ooit zo geil ben geweest als de laatste paar dagen.
Ria4, 47 jaar · Noord-Brabant
♥ Noord-Brabant ♥ Loon op Zand ♥ Slank postuur ♥ Grijze ogen ♥ Rood haar
Ik moet hoog nodig de achterstand inhalen op het gebied van seks. De laatste maanden van mijn huwelijk was het echt niets meer. Welke man komt dat even invullen. Nu ik sinds kort gescheiden ben wil ik wel weer een keer een echte vent ontmoeten die mij geeft wat ik al zo lang heb moeten missen. Je weet wel wat.