Natuurlijk veel liefde en zeker ook de seks die daar bij hoort. Geen sterke verhalen ophangen en gewoon jezelf zijn, dat is voor mij belangrijk. Het valt niet mee om iets over jezelf te schrijven, ik ben gewoon een alleenstaande vrouw die zoals iedere vrouw diverse hobby's heeft en op zoek is naar een man.
Een lekkere vent puur voor de sex en geen man die tot over zijn oren verliefd gaat worden. Dat zal niet gaan werken. Maar een middag, avond of nacht er samen flink tegenaan gaan, dat kan geen kwaad. Ik heb een open relatie met mijn man waar ik overigens wel gelukkig mee ben. Het is fijn dat we zo leven en elkaar
Mijn relatie heeft net geen twee jaar mogen duren en toen kwam hij een ander tegen. Ik heb daar veel verdriet om gehad maar dat heb ik nu achter me gelaten. Je begrijpt wel wat ik zoek, iemand die mij liefde kan geven op alle mogelijke manieren. Nog niet zo lang geleden is mijn relatie op de klippen gelopen.
Ik heb een grote wens en dat is om een keertje in het middelpunt te staan van een echte gangbang. Een keer goed doorgeneukt worden door verschillende mannen met verschillende pikken. Zou jij een van die mannen willen zijn en mijn droom/wens uit laten komen? Het is mijn droom om een keer een gangbang te beleven.