Natuurlijk veel liefde en zeker ook de seks die daar bij hoort. Geen sterke verhalen ophangen en gewoon jezelf zijn, dat is voor mij belangrijk. Het valt niet mee om iets over jezelf te schrijven, ik ben gewoon een alleenstaande vrouw die zoals iedere vrouw diverse hobby's heeft en op zoek is naar een man.
Ik heb een beetje genoeg van mannen die niet direct zijn, zeg gewoon wat je verwacht en dan laat ik je wel weten of ik dat wil of niet. Het moet trouwens wel heel gek zijn als ik het niet wil, maar goed. Nou, schiet je vragen maar op mij af en later wat anders als het gaat lukken. Alsjeblieft geen mannen die er omheen
Sinds mijn scheiding twee jaar geleden heb ik geen man meer in me gevoeld en daar moet verandering in komen. Ik denk dat er best nog wel ergens een man moet zijn die mijn nog steeds geile kut wel vol willen spuiten. Ik weet niet of het gek is dat een vrouw van mijn leeftijd nog op zoek gaat naar een man, maar waarom
Ik zit niet te wachten op een klein pikkie want dan pak ik nog liever een vibrator. Een kerel met een heerlijk grote lul is van harte welkom bij mij want dan weet ik zeker dat ik wat voel. Wat ik zoek is een echte kerel met een grote lul.