Natuurlijk veel liefde en zeker ook de seks die daar bij hoort. Geen sterke verhalen ophangen en gewoon jezelf zijn, dat is voor mij belangrijk. Het valt niet mee om iets over jezelf te schrijven, ik ben gewoon een alleenstaande vrouw die zoals iedere vrouw diverse hobby's heeft en op zoek is naar een man.
Je mag van mij wel wat kilootjes meer hebben want ik ben ook niet echt slank. Als ik maar lekker dicht tegen je aan kan kruipen en als de sex maar goed is. Ik ben een volle, lieve vrouw die een knuffelbeer zoekt.
Het zou heel mooi zijn als ik hier de man van mijn dromen zou ontmoeten. Daar gaat mijn hoop wel naar uit. Ik hou de afbeeldingen ook een beetje netjes, een foto van mijn kutje kan nog wel denk ik. Ik ben niet het type die zomaar met jan en alleman de koffer induikt.