Als het aan mij ligt is een vriend om zo af en toe seks mee te hebben al prima. Een vaste relatie zit er voorlopig voor mij niet in, maar je weet het nooit natuurlijk. Tot nu toe nog steeds niet de juiste man ontmoet voor een vaste relatie en dat hoeft voor mij eigenlijk ook niet. Een leuke vriend is ook goed.
Ik heb sex gehad met mannen en vrouwen en over het algemeen heb ik daar volop van genoten. Dus wie of wat er ook reageert dat maakt mij niet zoveel uit want ik wil alleen maar klaar komen en op wat voor manier dat gaat gebeuren is niet zo belangrijk. Ik heb geen eisen, als ik maar een goed orgasme beleef.
ik ben op zoek naar een man die wel houd van alles uit de kast halen en de gezonde spanning naar boven te halen.
mijn man en ik hebben een lat relatie, we mogen allebij van elkaar seks hebben met iemand buiten de deur.
ik vind het heerlijk alles uit de kast halen, je krijgt er lekker gezonde spanning van.
Ik wil toch graag eens wat meer ervaring op doen. Sowieso ook andere standjes doen dan ik tot nu toe heb gedaan. Misschien zelfs ook eens op een spannend plekje seksen, lijkt me wel geil en spannend. Ik sta ook open voor een eenmalige seksdate, maar een seksrelatie heeft mijn voorkeur. Alles met passie!