Hoi, ik ben Lilia, ik heb blond haar en ik kan heel lief zijn. Wil je weten hoe lief dan moet je mij maar even een berichtje sturen. Iets over mezelf schrijven, ik zou niet weten wat. Ik weet wel wat ik wil.
Ik zie wel of het me gaat lukken om op deze manier mijn fantasie om weer eens na een lange tijd een man kan vinden uit kan laten komen. Ik ben misschien wel oud maar weet nog goed hoe ik een man moet laten kreunen van genot en dat wil ik zelf ook wel. Ik heb eigenlijk maar een hobby en dat is kijken naar mannen waar
Ik zoek mannen die het met een vrouw met grote borsten wil doen, dat is toch een probleem. Ik wil alles wel zelfs in mijn kont. Mijn probleem voor veel mannen zijn mijn grote borsten. Zijn hier misschien mannen die dat geen probleem vinden.
Ik ben eigenlijk op zoek naar een man die wel vaker dan een keer kan presteren. Als ik goed op dreef ben dan kom ik zelf zeker meer als vijf keer klaar. Ik ben gek op seks en zou het liefst dagelijks willen neuken