Oh, dat had ik al neergezet. Ik zoek dus een man van 25 jaar of ouder om een keertje mee af te spreken. Ik denk dat die serieuzer zijn dan jongens van mijn leeftijd. Ik heb hier maar mijn hele naam neer gezet maar iedereen noemt me gewoon Kim hoor. Ik wil wel een keer wat afspreken met een oudere man van 25 jaar of ouder.
Ja, ik laat jullie gelijk maar mijn kutje zien want daar gaat het toch om. Als je mijn kutje lekker genoeg vindt om jouw lul er in te steken laat het mij dan snel weten want ik wil er heel graag vandaag nog eentje in krijgen. Vandaag nog iemand aanwezig die zin heeft in mijn kutje?
Bij mijn ex was de liefde na een paar jaar al ver te zoeken en over de trouw zal ik maar niets zeggen, dat woord kwam in zijn woordenboek niet voor. Tijd voor een nieuwe start en nu maar afwachten of ik hier de ware ga ontmoeten. Oh ja, sex is voor mij ook wel erg belangrijk hoor. Wat ik zoek in een man is liefde, trouw
Ik stel me nu al een romantische ontmoeting voor, samen gezellig wat eten onder het genot van een drankje en ondertussen elkaar al een beetje opgeilen voor wat er gaat volgen. Spreekt dit jou aan dan moet je mij maar snel een berichtje sturen. Ik gebruik hier maar even de naam Saffier maar mijn echte naam