hou jij ook van een one night stand bericht me dan? ik ben al een beetje op leeftijd, ik ben altijd vrijgezel geweest. ik vind het heerlijk dit leven. ik houd van one night stands.
Het valt me tegen dat de meeste mannen afhaken als ik vraag of ze mij in mijn kontje willen neuken. Ik vind dat zo waanzinnig geil en het kan gewoon zonder condoom. Misschien is hier wel een geile man die mijn kontje wil neuken, ik hoop het. Lekker hoor! Wie komt mij lekker in mijn kontje neuken.
Gewoon een normale vent, geen charlatan maar een spontane man om samen te genieten van allerlei dingen. Dan begrijp je wel wat ik bedoel. Sinds een paar jaar ben ik nu vrijgezel en ik verveel me regelmatig, ik hoop dat een man daar verandering in kan en wil brengen.
Nu ik geen vaste vriend meer heb mis ik de sex toch wel enorm. Ik ben dan ook op zoek naar een man voor de sex en wie weet komt daar wel meer van. Eerst maar even kijken of het van beide kanten bevalt. Geen vriend meer, dat is niet erg. Geen sex meer, dat is een ramp.
Amateurs uit andere regio's die ook iemand zoeken om mee te gaan neuken
Lianne34, 39 jaar · Antwerpen
Goed verzorgde mannen die mij kunnen waarderen en weten op welke plekjes ze moeten zijn. Het liefst langdurig en vast contact
Jeanette8, 44 jaar · Gelderland
Omdat mijn man het niet meer voor elkaar kan krijgen ben ik op zoek naar een man voor de seks. Mijn man werkt in ploegendienst
Marielle, 27 jaar · Gelderland
Als er een lekkere vent is die mij een keer anaal zou willen neuken dan heeft die een streepje voor. Verder heb ik geen bijzondere
Cilla428, 47 jaar · Vlaams-Brabant
Man die niet te veel vragen stelt, leuk is en kan wanneer ik wil. Wellicht kan ik het beter omschrijven als een prive gigolo
Dina, 39 jaar · Friesland
Mijn droom is nog steeds niet uitgekomen om een gelukkig leven te hebben met een lieve man, tot nu toe ben ik de ware nog niet
Jetske, 38 jaar · Friesland
Ja, een leuke man die zoekt iedere vrouw hier en ik ook. Maar dan wel een man die niet langskomt om even te neuken en dan weer vertrekt.
Jeanne31, 36 jaar · Vlaams-Brabant
ben opzoek naar leuke en ongecompliceerde date met (echt 100%) single man of met een leuk stel m/v waarvan zij echt Bi is.
Dianne36, 41 jaar · Noord-Brabant
Mannen die het opwindend vinden om een vrouw in latex of leer te zien en die natuurlijk ook van een flink robbertje neuken houden.