Geen macho types, maar wel een man die stevig is gebouwd en ook weet wat een vrouw in bed verwacht van een man. Als je al vaak een teleurstelling mee hebt gemaakt zoals ik, dan ga je het maar op een andere manier proberen. Ik denk dat ik op deze manier een verstandiger keuze ga maken met wie ik af ga spreken.
Het liefst kom ik in contact met een man die mij eerst overheerlijk met zijn tong naar een orgasme likt en mij daarna de volle lengte van zijn lul in mijn dan oh zo natte kut geeft Ik ben een rustige vrouw die er graag de tijd voor neemt en dat verwacht ik ook van jou
Ik ben niet super slank, heb een paar flinke borsten en ik zoek een man die voor mij ook niet perfect hoeft te zijn. Het gaat er toch om dat we van elkaar kunnen genieten en wie weet blijft het niet bij een keer. Ben ik jouw type vrouw twijfel dan niet te lang en stuur mij een berichtje, ik stuur je gelijk een berichtje
Geile vent zonder kapsones die ook echt van aanpakken weet. Ja, ik zoek nu maar een keer op deze site naar een echt geile vent. Iemand die van aanpakken weet.