Geen macho types, maar wel een man die stevig is gebouwd en ook weet wat een vrouw in bed verwacht van een man. Als je al vaak een teleurstelling mee hebt gemaakt zoals ik, dan ga je het maar op een andere manier proberen. Ik denk dat ik op deze manier een verstandiger keuze ga maken met wie ik af ga spreken.
Wel een gekke vraag misschien, maar ik ben op zoek naar een grote gespierde man waar ik een keer mee wil neuken. Je leeftijd is niet van belang als je maar gespierd bent. Mijn droom is om een keer met een grote gespierde man te neuken. De meeste mannen die ik ken zijn een beetje slapjanussen.
Ik vertel je alles wat je wilt weten als wij elkaar ontmoeten, hier ga ik verder niets neer zetten. Het lijkt mij duidelijk wat ik wil anders had ik dit profiel niet aangemaakt. Ik weet wel wat ik wil, jij ook.
Zoek jij een ervaren vrouw? Ik durf wel te zeggen dat ik genoeg ervaring met mannen heb en dat ik precies weet hoe ik jou aan een ongekend orgasme kan helpen. Maar daar kom je natuurlijk pas achter als je het probeert. Is dit uitnodigend genoeg?
Ben jij ook een liefhebber van standjes dan wil ik ze wel met jou uitproberen. Hoe meer standjes, hoe geiler. Het is jammer dat de meeste mannen er alleen maar even op willen duiken en dat vind ik saai. Dus seks, prima maar wel met veel standjes. Ik ben gek op seks en het liefst met verschillende standjes.
Amateurs uit andere regio's die ook iemand zoeken om mee te gaan neuken
Wolkje801, 47 jaar · Drenthe
Overdag heb ik het druk genoeg maar als ik dan alleen thuis zit dan mis ik toch wel het gezelschap en nog meer van een man. Het
Mareen, 21 jaar · Gelderland
Ik zoek een man van boven de 25 jaar die het geen probleem vind om het met een jonge meid te doen. Ben je jonger dan hoef je echt
Tora44, 48 jaar · Noord-Holland
Je woont in de buurt of hebt geen problemen om naar mij te komen. Mijn vriendin vertelde mij over deze site en ik heb me nu ook
Lekkertje, 22 jaar · Noord-Holland
De hele dag heb ik al zin in een goede vrijpartij en dan denk ik dat dit de enige manier is om snel aan een leuke kerel te komen.
Sportfuck, 33 jaar · Noord-Brabant
Na het sporten ben ik altijd geil en ik weet niet hoe dat komt, soms vinger ik me dan tijdens het douchen. Nu zou het fijn zijn
Rebecca6, 31 jaar · Oost-Vlaanderen
Geen vreemde dingen maar gewoon een ontmoeting voor fijne sex. Wanneer je zin hebt moet je het doen denk ik en ik heb zin.
Moetdat, 27 jaar · Gelderland
Er zijn hier mannen die denken dat ik mijn telefoonnummer al na een berichtje ga geven, nou nee dus. Ik wil wel maar ik ben niet
Sophia9, 25 jaar · Vlaams-Brabant
Ik wil heel graag ervaren hoe het is om seks met een vrouw te hebben. Ik zoek dan ook een vrouw of koppel, geen man alleen. Seks