Laat alle onzinnige praatjes maar achterwege, als je een vrouw zoekt die echt geneukt wil worden dan moet je bij mij zijn. Kijk maar naar de foto's en je begrijpt dat al mijn gaatjes beschikbaar zijn. Wat ik in het dagelijkse leven doe is niet zo belangrijk wat voor mij wel belangrijk is om zo snel mogelijk iemand te vinden die mij op alle mogelijke manieren wil neuken.
Omdat ik wel vaker gekke dingen doe ga ik hier maar eens op zoek naar een man die net zo geil kan zijn als ik. Als dat zo is dan gaan we er een waanzinnige neukpartij van maken waarbij we samen eindeloos zullen genieten. Tijdens een uit de hand gelopen feestje hebben ze een aantal foto's van me gemaakt, dat is
Ik zoek eigenlijk meer een weekend lover, daar was toch een liedje over? Ik weet het ook niet meer precies maar in ieder geval ben ik op zoek naar iemand die de weekenden met mij door zou willen brengen. Dat hoeft trouwens niet de hele dag te zijn. Ik heb mijn telefoon altijd bij me dus je mag me altijd een berichtje
Wie zou mij willen neuken en dan niet over een week of zo maar gewoon vandaag of morgen nog. Want ik ben geil en wil zo snel mogelijk die lul van jou in mijn kutje voelen. Ja wat zal ik hier neer zetten. Ik ben een geile jonge meid die wel heel graag wil neuken.