Een aardige man die niet gebonden wil zijn en ook alleen seks wil hebben, dat is wat ik zoek. Je weet natuurlijk nooit wat de toekomst gaat brengen, maar voorlopig lijkt mij dat het beste. Ja wat moet ik hier nu neer zetten. Ik hou van lekker eten en spannende films.
Ik ben al heet maar tussen mijn benen is het bloedje heet en daar moet snel wat aan gedaan worden. Heb jij een flinke slang tussen je benen hangen, laat hem dan maar snel gaan staan en dat kutje van mij komen blussen. Mijn kutje gloeit van verlangen.
Een goed uitziende vlotte man die er samen met mij een leuke en vooral opwindende middag, avond of misschien wel een hele nacht van wil maken. Ik ben niet van de vluggertjes, dus trek er zeker maar een paar uurtjes voor uit. Vervelende dagen moet je zelf op zien te vrolijken.
Een normale man die ook op een normale manier contact wil hebben. Dus geen mannen die een vrouw alleen maar zien als lustobject. Natuurlijk wil ik seks, maar ik ben geen gebruiksvoorwerp. Ik ben al eerder op zoek geweest naar een man via een datingsite en kreeg toen heel veel vervelende reacties. Het zou