Ik zoek iemand die mij gezelschap zou kunnen houden, ik vraag niet meteen om de liefde van mijn leven te zijn. Maar doe tenminste wel de moeite om het te bewijzen dat jij het wel bent. ;) Goedendag heren, ik vond het toch wel heerlijk om vrijgezel te zijn. Maar soms heb ik van die dagen dat ik iemand nodig heb om tegen aan te kruipen wanneer ik mij eenzaam voel... Ik mis toch stiekem wel een beetje de liefde.
Ik weet ook wel dat ik geen super slanke meid ben, maar dik ben ik volgens mij ook niet echt. Maar als jij mij er wel goed uit vind zien dan zal ik je ook laten merken waar ik heel goed in ben. Het heeft iets met mond en zuigen te maken. Duidelijk toch. Mijn vriend heeft onze relatie verbroken, hij zegt dat ik te dik
Miertje87, 29 jaar · Overijssel
♥ Overijssel ♥ Deventer ♥ Vol postuur ♥ Amber en gele ogen ♥ Bruin haar
Eigenlijk zou ik wel een vaste vriend willen hebben maar dan moet de sex wel goed zijn en dat is me al een paar keer erg tegen gevallen. Het voordeel van een vaste vriend is natuurlijk wel dat we geen condoom hoeven te gebruiken. Als het lekker is dan hoeft het niet bij een keer te blijven.
Er zijn zoveel dingen die ik zou willen doen en een daarvan is toch wel mijn meest favoriete bezigheid. Ik denk dat er wel meer mensen zijn die het liefst de dag op die manier op willen vullen, als er eerst maar een is die dat met mij gaat doen, dan ben ik al tevreden. De dag duurt mij veel te lang als ik alleen ben.