Ik hoop niet dat jullie schrikken van mijn grote borsten maar het is nu eenmaal zo. Verder ben ik een nette vrouw die graag een nette man zou willen ontmoeten om leuke en vooral lekkere dingen mee te doen. Ik ben niet altijd serieus maar wel als het moet. Lachen hoort bij het leven net als sex.
Ik vertel je alles wat je wilt weten als wij elkaar ontmoeten, hier ga ik verder niets neer zetten. Het lijkt mij duidelijk wat ik wil anders had ik dit profiel niet aangemaakt. Ik weet wel wat ik wil, jij ook.
Ik zoek eigenlijk meer een weekend lover, daar was toch een liedje over? Ik weet het ook niet meer precies maar in ieder geval ben ik op zoek naar iemand die de weekenden met mij door zou willen brengen. Dat hoeft trouwens niet de hele dag te zijn. Ik heb mijn telefoon altijd bij me dus je mag me altijd een berichtje
Het hoeft voor mij niet gelijk de liefde van mijn leven te zijn die ik hier misschien ga ontmoeten maar wel iemand die goed is tussen de lakens of op de lakens. Ik zeg niet snel nee alleen als je extreme dingen van mij verwacht. Een paar maanden geleden nog leuk op vakantie met mijn vriend die nu een ander heeft.
Dat het hier om de sex gaat is wel duidelijk, maar wat mij zo fijn lijkt is om na de sex nog even te blijven liggen. Ik zou nog wel even na willen genieten in de armen van een knappe man. Ik geef me graag over aan een mooie knappe man.
Amateurs uit andere regio's die ook iemand zoeken om mee te gaan neuken
Speelkutje, 27 jaar · Friesland
Ik vinger graag maar ik heb liever dat iemand mij goed en hard neukt. Nou vingeren dat is geen probleem, nu nog iemand zien te
Vingertjes, 28 jaar · Groningen
Voordat ik er erg in had gleed mijn hand in mijn slip en begon ik mezelf zachtjes te vingeren. Ik heb liever iets anders tussen
Moniek, 36 jaar · Zuid-Holland
Snel en dan ook echt heel snel pure seks, ik wil na maanden weer een keer neuken dat de spetters er vanaf vliegen. Ben je leuk
Fiona29, 34 jaar · Gelderland
Serieuze mannen die er echt voor gaan en niet op het laatste moment afhaken. Dus als je reageert verwacht ik ook meer van je.
Gea, 51 jaar · Friesland
Ik zou graag weer een keer lekker geneukt worden. Alleen maar tv kijken gaat ook vervelen. Ik ben voor alles in.
Zogeil28, 33 jaar · Limburg
Het liefst twee geile mannen die mij een keer goed afneuken. Maar een man mag mij ook lekker komen neuken, mijn kut heeft wel
Lena56, 60 jaar · Noord-Brabant
Je leeftijd is niet zo belangrijk zolang je maar gezellig bent en ook geduldig. Eerst even wat drinken en de rest komt vanzelf.
Margit23, 28 jaar · Limburg
Ben jij die lieve en knappe man die wel bij mij op visite wil komen. Gezellig wat drinken en zien hoe de avond verder verloopt.