Ik hoop niet dat jullie schrikken van mijn grote borsten maar het is nu eenmaal zo. Verder ben ik een nette vrouw die graag een nette man zou willen ontmoeten om leuke en vooral lekkere dingen mee te doen. Ik ben niet altijd serieus maar wel als het moet. Lachen hoort bij het leven net als sex.
Ik weet ook wel dat ik geen super slanke meid ben, maar dik ben ik volgens mij ook niet echt. Maar als jij mij er wel goed uit vind zien dan zal ik je ook laten merken waar ik heel goed in ben. Het heeft iets met mond en zuigen te maken. Duidelijk toch. Mijn vriend heeft onze relatie verbroken, hij zegt dat ik te dik
Hai! Ik heb geen relatie en ik wil er graag zo snel mogelijk eentje hebben. Het gemis is te groot aan het worden, jammer genoeg. Waar ik naar opzoek ben is misschien moeilijk uit te leggen. Ik denk naar een man die iets regelmatigs wil opbouwen, die serieus kan zijn en die me spanning en fijne momenten kan bieden.
Hoi hoi, met Norah! Ik ben niet hopeloos op zoek naar een stoere kerel in mijn leven hoor, deed dit enkel om mee te gaan met de vriendinnen die wel aan online daten doen. Maar als ik een leukerd vind hier sta ik zeker open voor een leuke date en een gezellige tijd samen, misschien wel voor herhaling vatbaar?!