Voor alle duidelijkheid, ik ben geen drankorgel maar een glaasje gaat er altijd wel in, zeker in het gezelschap van een leuke vent. De drank heb ik in huis, nu die leuke vent nog en je ziet al wat je mag verwachten. Soms ga ik een beetje te ver en zeker als er wat drank in zit.
Ja, toch maar proberen hier. Ik zoek een leuke kerel waar ik mee kan lachen en heerlijke sex kan hebben. Afspreken en een gezellige avond die moet eindigen in het bed, dat is toch geweldig. Ik heb een paar echte sex foto's waarop ik masturbeer maar die stuur ik liever via een berichtje.
Ik ben zo benieuwd naar de reacties die ik hoop te krijgen en dan maar zien of het van beide kanten gaat bevallen. Ik denk het wel. Zelfstandig zijn en voorlopig blijven ook, dat heb ik mezelf jaren geleden voor genomen. Maar wie weet kom ik binnenkort wel een droomkerel tegen. Anders is het ook wel fijn om