Ik ga echt niet zomaar met jan en alleman afspreken hoor. Je moet wel een beetje goed verhaal hebben. Maar als we af gaan spreken dan weet ik zeker dat je er geen spijt van krijgt. Ik zoek dus gewoon een leuke vent. Hier in Maarssen valt niet echt veel te beleven en zeker niet op het gebied van leuke mannen. Dus kijk ik hier maar even of er misschien hier nog wat leuks te vinden is.
Mijn altijd geile kut is ook altijd wel op zoek naar een lekkere geile lul die me goed en hard wil neuken. Als je wilt mag je me ook wel in mijn kontje neuken, dat is ook erg lekker. Ik heb altijd wel zin in een lekkere lul
Als je alleen thuis zit dan moet je de dag toch een beetje leuk opvullen, dat doe ik meestal met een goed boek. Er is nog iets anders waar je mij blij mee kunt maken en daar mee vul je meer op dan alleen mijn dag. Als die 17 cm of langer is dan ben ik al tevreden. Laatst een e-reader gekocht waar ik ontzettend blij
Hallo, is hier iemand die wat tijd voor mij vrij wil maken. Ik zit hier alleen met mijn hondje en ik heb eigenlijk wel zin in wat anders. Mijn man komt voorlopig nog niet thuis, dus we hebben alle tijd. Mannetje een paar dagen weg en nu alleen met de hond thuis, gezellig maar het kan gezelliger.