Ik ga echt niet zomaar met jan en alleman afspreken hoor. Je moet wel een beetje goed verhaal hebben. Maar als we af gaan spreken dan weet ik zeker dat je er geen spijt van krijgt. Ik zoek dus gewoon een leuke vent. Hier in Maarssen valt niet echt veel te beleven en zeker niet op het gebied van leuke mannen. Dus kijk ik hier maar even of er misschien hier nog wat leuks te vinden is.
Ik heb een heerlijk flesje wijn klaar staan voor de man die mij komt bezoeken. En ik heb nog veel meer te beiden, maar dat merk je vanzelf wel. Als de zon schijnt dan lig ik lekker in de tuin te genieten, maar helaas is dat maar een korte periode in het jaar. Binnen kan het ook wel leuk zijn hoor, lekker wijntje
Ik zoek geen relatie hoor, ik wil alleen maar goed geneukt worden. Lekker die lul diep in mijn kut voelen en heerlijk klaar komen. Kom op met die geile lul van je, ik wil hem voelen. Geen relatie, gewoon goed neuken.
Weet jij wat je wilt? Ik wel en ik hoef daar echt niet over na te denken. Als het mij aanstaat dan doe ik het gewoon want van denken kom je echt niet klaar hoor. Niet te veel over nadenken, gewoon doen.