Nu ik geen werk heb zit ik me regelmatig thuis te vervelen en ik denk dat er genoeg mannen zijn die dat ook hebben. Waarom zouden we het dan samen niet gezellig maken. Je mag natuurlijk ook wel langs komen als je wel werkt. Wie heeft er net als ik nu ook geen werk en heeft wel zin in een avontuurtje
Het liefst lig ik het grootste gedeelte van de dag in bed want dat is zo fijn en relaxed, nog beter zou het zijn als er dan ook nog iemand bij me zou liggen. Ik denk alleen dat er dan van relaxen weinig terecht gaat komen. We kunnen het altijd even proberen. Het bed is toch wel het mooiste wat ooit is uitgevonden.
Zelf kan ik er waanzinnig geil van worden als ik mijn plas over me heen voel lopen en nu wil ik het met een man uitproberen. Je mag tegen of zelfs in mijn kutje plassen en als je het geil vindt dan plas ik ook over jou heen. Als je ook nog wilt neuken is dat geen probleem want dan ben ik toch al super geil. Ik wil plasseks
Zijn er nog lieve mannen die een vrouw zoals ik willen laten genieten van het leven. Nog steeds ben ik op zoek naar een leuke man waar ik de laatste periode van mijn leven mee door kan brengen. Dat is mijn grote wens.