Het was even puzzelen maar ik denk dat het nu goed gaat. Ik ben op zoek naar een geile vent met een flinke pik die het lang vol kan houden. Mag bij mij thuis maar ergens afspreken is ook goed. Ik weet nog niet hoe dit precies werkt dus ik hoop maar dat alles goed gaat.
Ik hou echt niet van dat softe gedoe, geef mij maar een flink harde aanpak. Ik ben een tikkie onderdanig en daar kan ik dan ook echt van genieten. Van mij mag het wel wat harder
Ik wil echt volop genieten van het leven en waar ik het meest van geniet is de sex, het kan bij mij nooit genoeg zijn. Een vaste partner zie ik voorlopig nog niet zitten maar een lekker avontuurtje kan natuurlijk nooit kwaad. Genieten van het leven en alles wat daarbij hoort.
Ik weet niet of ik nu al een vaste partner wil ontmoeten of gewoon een scharrel, dat zien we wel als er een ontmoeting is. Hoe dan ook het komt er wel op neer dat ik een date zoek en op dit moment vooral voor de sex. Slechte dingen snel vergeten, mooie dingen blijven onthouden. Dan ben je een gelukkig mens.