Ik schrik soms als ik de profielen van de mannen hier bekijk. Vrouwen open rijten, hem erin rammen en ga zo maar door. Ik ben op zoek naar een man die teder kan zijn en je hoeft voor mij echt geen filmster te zijn hoor. Maar ik wil wel eerst het vlees keuren voordat ik het tot me neem. Ik ben een normale meid die absoluut niet van die extreme dingen houd die door sommige mannen worden gevraagd
Ik heb absoluut geen zin om complete levensverhalen aan te horen, het gaat mij er alleen maar om even goed en lekker geneukt te worden. Denk jij er ook zo over dan mag je reageren en anders ga je maar lekker verder zoeken. Ik ben er wel klaar voor.
Als ik het doe dan doe ik het ook goed en dat verwacht ik ook van mijn partner in sex. Ik moet alleen die partner nog even zien te vinden. Wie kan ik over de streep trekken? Ik ga er voor de volle 100 procent voor.
Ik ben er hard aan toe om weer eens lekker hard geneukt te worden, alleen de gedachte al maakt me bloedje geil. Kortom, ik wil gewoon goed en lekker klaar komen. Wie wil dat niet. Ik wil het wel van de daken schreeuwen. FUCK ME !!