Heb jij een dikke lul dan wil ik die wel in mijn kutje voelen. De lengte is voor mij niet zo belangrijk, als die maar goed dik is. Ik zoek een man met een dikke lul
Een leuke man, getrouwd of niet dat maakt mij niet uit. Als je een keer met een stevige meid wil rollebollen en je ziet er echt goed uit dan ben ik er wel voor te vinden. Iedere keer als ik een leuke man ontmoet dan blijkt die al bezet te zijn en dat is best wel balen. Niet dat ik het erg zou vinden om een keertje te
Zo snel mogelijk een leuke en vlotte man die met mij de wereld aan kan en vooral veel leuke dingen wil doen en beleven. Nu ik hier mijn profiel plaats ben ik zo ontzettend benieuwd dat ik echt ga zitten wachten op de eerste reactie en als die goed is hoop ik meteen al af te spreken.
Ik zoek dus een man die mij tussen de lakens nog wat bij kan leren, een man met ervaring dus. Denk jij dat je mij nog wat bij kan leren? Ik sta voor alles open. Ik heb genoeg ervaring met mannen maar je bent nooit te oud om nog wat bij te leren.