Als er een man is die het leuk vind om mij even gezelschap en wat meer te geven zou dat leuk zijn. Ik heb geen speciale eisen, als je maar lief bent. Jammer genoeg heb ik momenteel geen werk omdat mijn werkgever failliet is gegaan, dus heb ik momenteel een berg vrije tijd. En die vrije tijd wil ik opvullen met fijne dingen.
Als ik goed geil ben dan lukt het mij zelfs om mijn hand in mijn kut te duwen, ik weet niet of dat met een mannenhand gaat lukken maar wie weet gaan we dat wel proberen. Je begrijpt dus wel dat ik een geile vrouw ben en ik zoek dan ook een goed geile man. Maak mij goed geil en je kunt alles met mij doen.
Soms moet je eens wat nieuws proberen en zomaar met een vreemde man wat afspreken heb ik nog nooit gedaan. Nu eerst maar even kijken wat voor type mannen hier gaan reageren en als er wat leuks tussen zit, ach waarom ook niet. Ik heb geen haast hoor, maar ook geen zin om weken te wachten.
Geen zin om te praten over koetjes en kalfjes, wel zin om waanzinnig geil te neuken. Ben jij een echte doener en zou jij mijn geile doos willen vullen? Ik laat jullie gelijk maar in mijn doos kijken. Nu nog iemand vinden die mijn doos gaat vullen.